Wczytuję dane...

Babell

Firma Babell, właściciel marki Babell i Babella to najlepszy przykład na to, że polski produkt może mieć doskonałą jakość. Firma specjalizuje się w produkcji majteczek damskich, bielizny nocnej oraz koszulek i bluzek. 

Coś co wyróżnia markę spośród innych producentów bielizny to podejście do damskiej bielizny. Tu nacisk kładziony jest przede wszystkim na klasyczne fasony i zawsze modne kolory, które wzbogacone o hafty i gipiury nabierają nowoczesnego wyglądu. Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w tego typu bieliznę osobistą. Bieżąca analiza potrzeb Klientek wpływa na powstawanie nowych modeli, które idealnie odpowiadają na zapotrzebowanie rynkowe. 

Bielizna nocna marki Babella to przede wszystkim piżamy, koszule nocne i szlafroki. Sezonowo pojawiają się również edycje limitowane, które nawiązują do bieżących trendów bieliźnianych. 

Figi dostępne są w wersji bawełna-lycra oraz microfibra. Te pierwsze przypadną do gustu kobietom ceniącym sobie klasyczne fasony z podwyższonym stanem i komfort noszenia. Modele z microfibry są bardziej kokieteryjne i zalotne dzięki zastosowaniu wysokiej jakości koronek. 

Modele koszulek i bluzek damskich mogą być wykorzystywane jako element bieliźniany (do ubierania pod inne elementy garderoby) jak i jako samodzielna część ubioru. 

Rosnąca popularność produktów marki Babell i Babella to informacja, że na rynku wciąż istnieje duże zapotrzebowanie na klasyczne produkty, odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów